INZERCIA | Užívate si sexuálne hrátky s partnerkou, či už dlhodobou alebo jednorazovou, a zrazu dôjde k trápnej situácii, ktorá by celý zážitok doslova pochovala. Aby ste si užil intímne chvíle do poslednej chvíle, potom by ste si mali dávať pozor na jazyk, pretože povedať meno bývalej partnerky alebo uraziť postavu ženy by rozhodne nebolo na mieste. Pozrite sa na 10 najtrápnejších vecí, ktoré sa mužom počas sexu stali.

Ak budete trápne momenty v sexuálnom živote opakovať, potom si môžete vziať jedine tak vreckovku a pozrieť sa na nejaké pikantnejšie video, pretože vás trápne sexuálne okamihy odradia. Buďte teda pozorný a hlavne premýšľajte, aj keď krv v tej chvíli neputuje do mozgu, ale niekam inam.

1. „Tak nič, zlez.“

Jeden z našich čitateľov sa zveril, že raz známosti na jednu noc povedal, nech z neho zlezie, že nič nebude. Chyba nebola v nej, ale v ňom, pretože nedosiahol dostatočnú erekciu. Bol unavený, vystresovaný a vyčerpaný z práce, avšak myslel si, že ho sex rozptýli. Kamarát dole sa ale rozhodol, že žiadny sex dnes nebude, tak nebude. A on namiesto toho, aby to elegantne zaobalil sladkými rečami, povedal: „Tak nič, zlez.“ Niet divu, že už potom túto „kamarátku na sex“ nevidel.

2. Počas sexu sa pretrhne kondóm

Aj keď je riziko pretrhnutia kondómu veľmi nízke a deje sa to len v 1 z 250 prípadov, pre mnohých ľudí je to strašiak. Predstavte si, že si užívate sex a rôzne experimentujete s polohami, a zrazu sa vám pretrhne kondóm a vy si to všimnete, už keď je po všetkom. Z radostnej eufórie, ktorá by mala nastať po sexe, by sa stal stres a strach z toho, že partnerka otehotnie.

3. Telo ženy sa vám proste nepáči

V bare, kde je prítmie, sa vám bude zdať príjemná, charizmatická a príťažlivá. Dáte si pár pohárikov, privediete si ju domov, vyzlečiete ju a zrazu zistíte, že jej telo nie je vôbec atraktívne. Ak vás nevzruší natoľko, aby ste mohli odviesť skvelý výkon, potom sa buď budete musieť prekonať, alebo jej slušne povedať, že sex dnes nebude. Pozor, nájdite si dobrú výhovorku, ktorú vám uverí.

4. Pri sexe nedosiahne orgazmu

Predstieraný orgazmus je pre mužov jedna z najhorších sexuálnych skúseností. Keď totiž neuspokojíme ženy, necítime sa ako praví muži. Podľa štúdií dosahujú ženy oveľa menej často orgazmus ako muži. Aby ste tú sexuchtivú paničku v posteli ukojili až do vyvrcholenia, komunikujte s ňou, aby vám povedala, čo sa jej páči a nepáči. Predsa len nie ste vševed.

5. Nemáte dosť vlastných skúseností

Určite ste sa už stretli s výrokom, že nikto učený z neba nespadol. Platí to dokonca aj v sexuálnej oblasti. Ak ste v posteli nemali dosť partneriek na to, aby ste vyskúšal nové polohy, nové možnosti, potom vám nezostáva nič iné ako experimentovať. Samozrejme, ak to druhá strana dovolí. Akonáhle nadobudnete viac skúseností a dlhšiu prax, budete žať ovocie. Dôležitá je komunikácia. Chce to len čas, trpezlivosť a snahu. Pred bojom sa vzdáva len zbabelec.

6. Trápne ticho po sexe

Ak si s partnerkou dôverujete a viete spolu komunikovať, potom k trápnej situácii po sexe snáď nikdy nedôjde. V opačnom prípade, užijete si, ľahnete si vedľa seba, ale nemáte si čo povedať? Urobte s tým niečo, nahoďte tému, na ktorej rozviniete obidvaja debatu. Aj keď pri výbere tém buďte opatrný, pretože niektorí špecialisti sú schopní pýtať sa napríklad na to, čo žena zažila v posteli s niekým iným a podobne. A to sa nehodí. Potom je už naozaj lepšie to trápne ticho.

7. Strápnenia počas sexu

Aj počas sexu môže dôjsť k trápnym okamihom. U sexu sa úplne uvoľníte, pretože si ho chcete užiť so všetkým. Ale ak aj tak dôjde k extrémne trápnej situácii, zasmejte sa jej, pretože sex podľa sexuológov by mal byť komédia, nie tragédie.

8. Partnerka vám bude robiť niečo, čo vám nie je príjemné

V prvom rade by ste mali hovoriť, potom konať. Rovnako ako vy sa najprv spýtate drahej polovičky, čo ju vzrušuje, by sa mala pýtať aj ona vás. Ak to neurobí, nebojte sa jej sami povedať, že sa vám práve toto nepáči. A naveďte ju trochu, aby vedela, čo a ako má robiť, aby ste z toho boli paf.

9. Partnerka je nemehlo

Bohužiaľ, niektoré ženy neboli obdarené fantáziou, a tak pri sexe len ležia a čakajú, čo sa bude diať. Možno si hovoríte, že je len neskúsená, ale ak sa to opakuje každú noc, potom je niečo zle. A ak vám taká partnerka nevyhovuje, je potrebné ju čo najskôr vymeniť, pretože by ste asi iniciatívu z jej strany nikdy nezažili. Snáď žiadneho muža by nebavilo, keby musel všetko robiť a navrhovať on.

10. Bude vám vadiť ochlpenie

Hoci je súčasným trendom holiť sa, niekto ho nerešpektuje. Na druhú stranu, niekomu sa ochlpenie páči, niekomu doslova vadí. Ak je to záležitosť na jednu noc, asi to príliš riešiť nebudete, ale ak so ženou chcete mať vzťah, nebojte sa jej povedať, čo sa vám páči a čo nie.

Záverom by sme chceli podotknúť, že kľúčom k spokojnému sexuálnemu životu je v prvom rade komunikácia.