Povedzme, že sme už nejakú tú kočku cez internet dostali. Najprv do varu, potom na rande, z rande k nám domov či do hotela a tam… Áno, až do rána. A viete prečo? Lebo každá po tom túži a každá to chce. Aj preto sú tých dievčat plné zoznamky a internetové chatovacie služby. Ale iba tí najšikovejší chlapci s premysleným plánom a stratégiou im dávajú dole gaťky! Ako to ale robia?

Aby ste to zistili aj vy, pripravili sme pre vás manuál, s ktorým budete kráľom internetových zoznamiek. Jednoducho, internet – balič číslo jeden. Takže, oholiť vercajk a môžeme ísť na to :-).

Nastavenie vášho profilu

Profilová fotka. Jedna z najdôležitejších vecí, ak nie najdôležitejšia vec pri online balení. Bez nej vám žiadna poriadna kočka neodpíše. A musíte byť na nej feši. Tak veľmi ako to len ide. Sú na to rôzne finty, googlujte. A ak máte nejakú kamošku či sestru, známu… hlavné ženského pohlavia, poproste ju, nech vám pomôže s výberom. Dajte si naozaj záležať, je to niečo ako prvý dojem, nechoďte do toho zbŕklo „rýchlo nejaká fotka a idem na to…“. Dajte si záležať, detaily robia svoje. A tento detail je MEGA dôležitý.

Takúto profilovku si dajte, len ak naozaj žiadnu zbaliť nechcete

Ak ste na chate / zoznamke a je tam nejaký profil – vyplňte ho čo najdôkladnejšie. A to tak, aby zaujal. Pri nastavení profilu myslite na to, že väčšina žien chce chlapa „macha“, t.j. tvrďasa, siláka, mužného a nebojácneho, ktorý ich ochráni. Na druhej strane baby túžia, aby boli títo machovia aj romantickí a citliví. Hlavne nepreháňať, boli by ste moc zženštilý, a to ženy odpudzuje. A vtipný! Keď bude čítať váš profil, musíte jej vyčariť úsmev na tvári – už len pre to, že ste ju rozosmiali vám odpíše, na to sa môžete spoľahnúť!

Ak tam je nejaká kolonka „niečo o sebe“ – dajte si na nej záležať. Niečo krátke, výstižné, vtipné. Hlavne nie typu „Som obyčajný chalan“ – žiadna nechce obyčajného! Dobrý je aj nejaký citát, vtipný a múdry zároveň, hlavne v ňom nijako neurážajte ženy! Ak to má byť sprostosť, radšej to nechajte prázdne.

V profile nespomínajte fajčenie ani alkohol alebo nedajbože nejaké drogy. Ak ste fajčiar, vaše šance klesajú o viac ako polovicu. Ženy, ktoré nefajčia, fajčiara väčšinou nechcú – smrdí im to (hovoria, že sa potom bozkávajú s popolníkom). Taktiež žiadna žena nechce notorika alebo feťáka.

Pridajte aj nejaké ďalšie fotky. Ak chcete viac „pritlačiť na plyn“, odfoťte sa pri/v nejakom fešnom autíčku, zaberá to 🙂 Všetky dievčatá sa zaujímajú o to, akým jazdíte autom, kde a ako bývate – či nebývate ešte u mamičky. Ak áno, prosíme vás, hlavne to nevyťahujte!

Ak sú tam nejaké albumy, všetky fotky si nechajte nejakými kočkami odobriť, či na nich nemáte niečo zle oblečené alebo tak.. Ženy si všímajú detaily. Biele ponožky alebo iné faux-pas…

Vyhýbajte sa fotkám, kde ste s inými ženami, automaticky budete za zadaného a bude pre ňu strata času si s vami písať. Dobré sú fotky z dovolenky, kde ste trošku opálený, pekný, mužný. Ak je na fotke vidno aj nejakú peknú destináciu, dajte ju tam, nech vzbudzujete dojem, že máte vkus.

ako zbalit dievca cez internet
Dievčatá sa veľmi zaujímajú o to, kto ste, čo ste, …

Zhodnoťte, na čo máte a čo chcete

Chcete flirt, se*, spoločnosť, zamilovať sa alebo ženu svojho života? Zamyslite sa nad tým, pretože tomu bude potrebné, aj keď iba trošičku, prispôsobiť stratégiu. Tiež si triezvo premyslite, na čo máte. Samozrejme, že „herečky“ prvej triedy majú trošku vyššie nároky ako jednoduché a pritom rovnako pekné dievčatá….

Výber „obete“

Vyberať obeť budete do nekonečna. Pripravte sa na to. Nie všetko vám vyjde na prvýkrát, budete musieť osloviť možno stovky dievčat, kým vám to vyjde, ale raz to vyjde, to vám garantujeme. Tešte sa! 🙂

Všetko máte v hlave. Nebuďte bojazlivý, skromný a nepodceňujte sa. Každý chlap má niečo v sebe, čo dokáže žena oceniť. Verte si, píšte sebavedomo, nie však, samozrejme, príliš drzo, majte na mysli, že sa zhovárate so ženou a s ňou treba zachádzať ako s kvetinkou. Nežne a s citom.

Pozor na pravopis! Buďte veľmi ostražitý. Moderné internetové prehliadače vám preklepy opravia, ale taký nominatív množného čísla, bohužiaľ, nie a práve tieto hrúbky robia väčšine chlapom problém a ženy to veľmi, veľmi negatívne vnímajú.

Stratégia, stratégia, stratégia

Správne oslovenie, prvá veta. Zabudnite na „ahoj cicka, aká si pekná“ alebo „nepopíšeš?“ Skúste sa (teraz ale aj vždy, keď s nejakou budete písať) vžiť do jej kože, rozmýšľať jej hlavou: je pekná, má peknú fotku? Čo si myslíte, koľko chlapcov jej píše? Garantujeme vám, že každú minútu jeden. Myslíte, že má tú energiu všetkým odpovedať? Počká si, čo jej chlapci napíšu a keď ju to zaujme, odpíše.

Vašou výhodou je, že väčšina z tých, čo ženy „spamuje“, nemá žiadnu stratégiu, žiaden premyslený postup a hlavne: nečítali tento článok :). Jednotucho sú to internetoví baliči – amatéri. Aby ste sa zaradili medzi to maličké perceto internetových baličov – profesionálov, musíte niečim zaujať. Takže si najskôr preštudujte jej profil, fotky, skúste nájsť niečo, čoho by ste sa chytili a skúste ju osloviť. Buďte slušný, buďte trošičku zvedavý, (nie dotieravý), pridajte nejakú „klišé“ poklonu, ale – originálnu a hlavne: snažte sa byť zábavný.

Správne oslovenie

Pozor, ešte jedna vec – časovanie! Koľko je hodín a aký je deň? V pondelok ráno sú vaše šance takmer na nule, za to v nedeľu večer je pravdepodobnosť najvyššia. Nepíšte im preboha o tretej ráno, po šiestich vodkách. Automaticky ste „debil – neodpisovať“. To neznamená, že tá vaša chvíľa nemôže prísť aj v pracovný deň. Niektoré dievčatá sú v práci na internete a nudia sa, s tými je to trošku ťažšie, pretože chcú možno iba zabiť čas a doma ich čaká Peťko, Janko alebo Miško. Ale nemusí to byť stratené. V každom prípade sa pripravte na to, že tam strávite strašne veľa času, kým niečo „vybavíte“. Nebojte sa toho, investujte čas, bavte sa pri tom…

Je to veľká alchýmia osloviť dievča tak, aby vám odpísala, preto znova ideme myslieť jej hlavou, odpíše vám ak: má náladu, ste jej na fotke aspoň trošku sympatický a niečím ste ju zaujali.
Neodpísala? Je to krava, píšte ďalšej. Ak sa vám permanentne nedarí a nikto vám neodpisuje, niečo robíte zle. Začnite čítať celý článok od začiatku. Ak ste nikde neurobili chybu, skúste zmeniť taktiku. Napríklad oslovujte dievčatá, ktoré nemajú profilovú fotku. Vymeňte si nejakých 10 – 20 správ a potom sa veľmi slušne a zdvorilo opýtajte, či by ste nemohli vidieť nejakú jej foto. Zatlačte na babské city: napríklad niečo v štýle: „Vieš, dobre sa mi s tebou píše, rád by som, aj keď viem, že je to takto rýchlo drzé, videl tvoje foto.“

Udržte ju v napätí

Odpísala? Wau, gratulujeme! Pokračujte ďalej v debate. Dievčatá si, bohužiaľ, chcú „pisálkovať“ pomerne dlho, kým sa s vami reálne stretnú. Buďte vtipný, nevtieravo zvedavý, dajte jej najavo, že je žena, jednajte s ňou milo. Navonok však buďte tvrďas, ale pritom s citom… A HLAVNE: každú správu ukončite ďalšou otázkou. Rozhovor musí mať „spád“ – ona sa nechce nudiť. Nenechajte rozhovor vyhorieť, stále musíte rozhovor živiť nejakými otázkami. Žiaľ je to tak, vy ste chlap, vy musíte rozhovor viesť, ak prevezme iniciatívu ona, super, ale stále buďte v strehu, či sa je o čom rozprávať… Živte to otázkami, rozoberajte témy, ktoré zaujímajú JU.

Načúvajte a „počúvajte“, čo vám píše. Ak ju niečo trápi (všetky baby niečo trápi), opatrne sa pýtajte a ak sa vám nakoniec otvorí, vyleje srdiečko, vy ste zase o veľký krok bližšie k svojmu cieľu.
Nesnažte sa ju dostať hneď niekam na rande a už vôbec nie do postele. Bude si o vás myslieť, že ste kurevník. Netlačte na pílu, ovocie príde, ak si počkáte. Žiadne pýtanie si tel. čísla po hodine chatovania! Musíte jej trošku na vás narobiť chute, byť milý. Dlho s ňou debatovať, určite na viackrát a dajte jej najavo, že ste radi, že si s ňou môžete písať. Neskôr môžete skúsiť, či si vás nepridá aj na Facebook. Ak bude súhlasiť, vaše šance sú veľké, nepokazte si to.

Veľa žien túži po virtuálnej romantike. Ak príde na tieto veci, skúste jej vyjadriť svoje sympatie tým, čo by ste s ňou robili, ak by ste ju mali niekde pre seba. Ale pozor, dostávate sa na tenký ľad. Počkajte na správnu chvíľu, kedy s tým začať. Nemusí to prísť vôbec… Skúste najprv jemnými dvojzmyslami, či sa chytí… Ak áno pokračujte veľmi, veľmi opatrne, hlavne žiadne vulgarizmy, píšte opatrne, v náznakoch, romanticky, farbisto, použite nejaké pekné slová… Zapojte pri tom fantáziu, spomeňte si na nejaký romantický film (ak ste žiadny nevideli, tak si nejaký pozrite). Nechajte ju, nech si to užíva. Ak by to prerástlo až k virtuálnemu se*u, nepokazte si to, stále sa držte, premýšľajte, aké slová použijete, mali by byť veľmi pekné, romantické a až do konca žiadne vulgarizmy…

Pozvánka na rande

Okej, už si píšete aj o obľúbených polohách, tak je načase to posunúť ďalej. Ako ju dostať von / na rande? Pripravte si pôdu. Samozrejme, tým, čo sme doteraz písali. Troška jej zalichoťte a priznajte sa, že túžite po tom, stretnúť sa s ňou. Určite buďte gentleman, niekam ju pozvite. NIE DO KINA! Káva, čaj, drink, potrebujete sa s ňou rozprávať!

Ak sa vám to podarí a na rande ju dostanete, gratulujeme. Je to však iba polovica úspechu, teraz ju musíte presvedčiť, že ste ten, s kým chce byť / randiť / spať / mať deti…

Se*?

Ak sa vám článok páčil, dajte mu aspoň palec, nech vieme, či máme písať pokračovanie o tom, ako sa jej konečne dostať do nohavičiek :).