Sérioví vrahovia a beštiálni zabijaci. V histórií ich nájdeme naozaj obrovské množstvo a trest smrti za ich besnenie sa zdá byť častokrát primalý. Podobným prípadom je aj John Wayne Gacy Jr., ktorý síce pôsobil navonok ako vzorný kresťan starajúci sa o verejné blaho, no pod povrchom sa skrýval šialený maniak!

Gacy patrí dodnes medzi najhorších sériových vrahov histórie. Úspešný chlap z Chicaga, ktorý organizoval večierky pre svojich susedov a v nemocnici zabával deti prezlečený za klauna. Vypomáhal cirkvi, polícií a pôsobil aj ako dobrovoľný hasič. Nikto by nebol povedal, že za veselou tvárou prebýva šialený a neľútostný vrah so záľubou v zneužívaní mladých chlapcov.

Táto slabosť neskôr prerástla do niečoho omnoho horšieho, na čo sa prišlo iba veľkou náhodou po niekoľkých rokoch jeho vraždenia. A to aj napriek tomu, že polícia a súdy mali niekoľkokrát Johna Gacyho rovno pred sebou ako na zlatom podnose. Gacymu sa však viackrát podarilo lišiacky prejsť spravodlivosti cez rozum, a tak mu bolo umožnené vraždiť omnoho viac, než bolo únosné.

Mrazivý príbeh Johna Gacyho vrátane detailných fotografií z jeho života a kariéry vraha nájdete na Manforum.sk -TU-

Mrazivý príbeh Johna Gacyho vrátane detailných fotografií z jeho života a kariéry vraha nájdete na Manforum.sk -TU-

Foto: Murderpedia, Twitter