Cristiano Ronaldo patrí medzi najlepších futbalistov sveta, kam sa zaradil už v drese Manchestru United. Práve počas pôsobenia v Anglicku sa spoznal s krásnou blondínou, ktorú vraj správami bombardoval až doteraz!

Spomínanou blondínou je britská glamour modelka Rhian Sugden, ktorá sa preslávila na obálkach viacerých známych magazínov, ako Playboy, FHM či ZOO, pričom jej neboli cudzie ani nahé akty. V súčasnosti má 33 rokov, čiže je o rok mladšia od portugalskej futbalovej superstar. I keď je Rhian zasnúbená, ani to podľa jej slov Ronaldovi nebránilo v tom, aby ju nebombardoval správami.

Rhian Sugden pre britský portál The Sun uviedla, že Cristiano Ronaldo ju neustále bombardoval správami o tom, kedy bude mať vlastné deti, kedy môžu spolu vybehnúť na drink a taktiež si s ňou chcel po večeroch volávať cez Messenger. Hoci mu Rhian niekoľkokrát jasne dala najavo, že má snúbenca, Ronaldovu aktivitu to vraj nijako nezmiernilo. Rovnako tak sa nič nezmenilo ani po tom, čo mu v novembri 2017 jeho priateľka Georgina Rodriguez priviedla na svet už štvrtého potomka.

Celej situácie sa musel chopiť snúbenec Rhian Sugden, ktorým je 36-ročný britský herec Oliver Mellor. Ten sa Ronaldovi ozval po tom, čo mal presviedčať Rhian, aby si s ním zavolala o jedenástej večer. Blondínka ho odmietla s tým, že jej priateľovi by sa to určite nepáčilo a ide s ním na drink. Mellor napokon sám kontaktoval Cristiana, ktorý následne konečne zrušil všetky konverzácie s obdarenou blondínou.

Rhian Sugden, kráska ktorá dala košom Ronaldovi

Nahú fotogalériu a nahé zvodné videá obdarenej Rhian Sugden nájdete na Manforum.sk >>> TU

Nahú fotogalériu a nahé zvodné videá obdarenej Rhian Sugden nájdete na Manforum.sk >>> TU

Nahú fotogalériu a nahé zvodné videá obdarenej Rhian Sugden nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Instagram, Twitter, Artsfon.com