Lauren Danielle Drain, známa aj pod menom Lauren Kagan, je bývalá mníška a členka kontroverznej sekty Westboro Baptist Church. Kráska sa po odchode z tohto fanatického spoločenstva stala fitness modelkou a jednou z hviezd Instagramu, kde svoj účet pravidelne zásobuje vzrušujúcimi fotkami!

Lauren Drain Kagan sa narodila v roku 1985 v Tampe na Floride, ale keď mala 5 rokov presťahovala sa do Topeky v Kansase. Práve v meste Topeka sa jej otec dostal do kontaktu s kontroverznou americkou sektou Westboro Baptist Chruch, ktorá je známa svojimi nenávistnými protestami najmä proti časti populácie orientovanej na rovnaké pohlavie.

Zaujímavosťou je, že Laurenin otec Steve Drain pôvodne o tejto cirkvi iba nakrúcal dokument, aby dokázal, aká je zvrátená. Napokon ho vtedajší prvý muž Westboro Baptist Church zlanáril do svojej 40-člennej organizácie. Hovorí sa, že od roku 2013 je capo di tutti capi v tejto sekte práve Steve.

Ale späť k jeho pekelne (alebo nebesky) príťažlivej dcére Lauren. Tá bola spolu so svojimi súrodencami taktiež členkou Westboro Baptist Church, ale v roku 2008 sa rozhodla sektu opustiť, hoci niektoré zdroje tvrdia, že ju vyhodili za nemorálne správanie. Tak či onak, vyštudovaná zdravotná sestra sa po svojom odchode z Westboro Baptist Chruch preslávila knihou o tejto sekte s názvom Banished (v preklade Vyhostenie), v ktorej opísala jej pofidérne praktiky a nenávistné postoje. Následne rodina s Lauren pretrhla všetky kontakty a tento stav pretrváva dodnes.

Krásna blondína však po odchode zo sekty životom neblúdila dlho a poradila si aj bez svojich fanatických kumpánov. Stala sa fitness modelkou, založila si účet na Instagrame, kde ju sledujú takmer tri milióny ľudí, a svojimi vzrušujúcimi fotkami dráždi zmysly nejedného chlapa.

>>>Viac pikantných fotiek  Lauren Kagan – TU<<<

>>>Viac pikantných fotiek  Lauren Kagan – TU<<<

>>>Viac pikantných fotiek  Lauren Kagan – TU<<<

>>>Viac pikantných fotiek  Lauren Kagan – TU<<<

>>>Viac pikantných fotiek  Lauren Kagan – TU<<<

Foto: Instagram.com