Ak vám meno PRINCE náhodou aj nič nehovorí, po pustení niektorého z jeho najväčších hitov vám bude mnoho skladieb zaiste povedomých. Prince bol geniálny gitarista a spevák, ktorý tragicky zahynul na predávkovanie sa opiátmi v marci 2016, je autorom hitov ako The Most Beautiful Girl in The World, Little Red Corvette alebo Purple Rain.V Princeovom životopise nás zaujalo jedno meno, a to konkrétne modelky objavujúcej sa na titulke magazínu Playboy – Devin DeVasquez. Kráska nikdy nijako neskrývala, že bola do hudobníka šialene zamilovaná, dokonca s radosťou vyrozprávala nejeden pikantný príbeh o tom, ako ju hudobník zviedol a strávil s ňou horúcu noc.

Modelka prezradila, že v decembri v roku 1984 niekto z tímu hudobníka pre koncertom v Chicagu ukázal jej fotku. Prince neváhal a nechal po ňu poslať auto, pričom na koncerte ju usadil v prvej rade.

„Celý koncert spieval iba pre mňa. Neustále si olizoval ruky a robil sexuálne gestá. Na konci si rozopol nohavice a ukázal, že nenosí prádlo. Strčila som si prsty do pusy a iba vydýchla: O môj Bože! Potom sme spolu odišli autom, no počas jazdy sme sa venovali viac iným veciam ako šoférovaniu, a tak sme havarovali. Našťastie sa nič nikomu nestalo a na hotel sme dorazili stopom.“ 

Čo sa dialo v danej hotelovej izbe, o tom môžeme iba fantazírovať pri dvoch galériách nahých fotiek tejto modelky z daného fotosetu pre Playboy a iný magazín. Nájdete ich na Manforum.sk TU.

Zdroj: Playboy | Foto: Playboy