Minule som pri prepínaní TV náhodou narazil na seriál Se* v meste. V tých piatich minútach, ktoré som stihol vidieť, sa objavila Samantha. Robila orál nejakému novému objavu. Chlapík bol evidentne vystrelený niekde na Marse – práve sa spravil… Samantha sa hodila na posteľ vedľa neho a celá zadýchaná a spokojná, ako by sa urobila ona sama, povedala – „Tak tomu hovorím jesť do sýta“.

Ako tam ležali blažení a pritúlení, dal jej za odmenu tip na investovanie na burze. Chcela mu poďakovať, ale on ju zrušil so slovami – „Nie, JA ďakujem!… To bolo najlepšie vyfajčenie v živote!“ No tak teda – čo robí niektoré fajky priemernými a iné tými najlepšími v živote?

Priemerná fajka

Zaujímavú stupnicu ponúkla jedna z hlavných postáv vo filme Baby na ťahu. Spolucestujúcemu v lietadle vraví: „Osobne si myslím, že felácia je nesmierne delikátnou záležitosťou. Keby sa to hodnotilo na stupnici od 1 do 10, kde 1 je len také nevinné olizovanie a 10 dávenie sa semenom – všade zvratky – tak ja si myslím, že by sa malo začať hneď na 4 alebo na 5… Takú 6 dám napr. po hádke a na uzmierenie… A keď mi dá nejaký pekný darček, vrazí do mňa prachy, tak to bude trebárs za 8. Ale potom zase pekne späť na trojku, štvorku atď. “

Že je felácia delikátnou záležitosťou – s tým so slečnou súhlasím, ale musím namietať na jej systém realizácie… Milé slečny, zase by ste to len zbytočne komplikovali! Ja ako chlap vám odporúčam držať sa v tejto stupnici len medzi číslami 6 – 9. Menej je o ničom a 10 si nechajte pre tie najšpeciálnejšie príležitosti.

Skvelý orál alebo čo by mala vedieť a robiť každá

Aby som o nejakej ústnej práci povedal, že bola super, alebo najlepšia, musí dotyčná prejaviť pár nadštandardných schopností… Poriadny podtlak a práca jazykom sú základy, ktoré už dúfam pozná každá a sú dobré iba na to, aby sa na nich stavalo. Poďme teda ďalej k zručnostiam a vlastnostiam, ktoré by mali byť povinnou výbavou každej ženy poskytujúcej orálny se* (takže dúfam, že každej!).

Deep Throat

Dobrý deep throat je proste TOP! V prospech intenzívnejšieho rozvoja tejto orálno-se*uálnej techniky hovorí aj množstvo virálnych videí, ktoré sa objavili na sieti v posledných mesiacoch. Baby – nechajte sa nimi inšpirovať, berte do rúk (do pusy), banány, uhorky, dildá či balóny alebo najlepšie rovno priateľov nástroj a hor sa do tréningu! Verte, že kvalitné zvládnutie tejto techniky spôsobí strmé stúpanie vašej hodnoty! Len máločo je lepšie ako to, keď dievča chytí chlapa za zadok a vrazí do krku jeho vtáka tak hlboko, ako to len ide.. A keď to vydrží viac ako 5 sekúnd a opakovane… a s prirážaním (a hlavne bez povracania sa)…. Ach jaj…

Ostatné partie

Ako ste už možno viackrát čítali, patrí sa venovať aj ostatným „veciam“ nielen samotnému údu… Ja napr. milujem, keď ležím na chrbte a ona zamieri tam dolu a svojim jazykom a ústami sa venuje úplne všetkému tam dole – od análu, cez semenníky, po penis – striedavo s rukami aj bez, najprv jedno, potom druhé, potom spolu – všelijak – rôzne je to jedno… proste divočina. Pre mňa osobne je toto tá najlepšia starostlivosť, akú mi môže dievča v se*e ponúknuť. Tomu ja vravím dobrá fajka!

Zapojiť herecké umenie

Snáď každá žena, ktorú som poznal bola tak trochu herečka.. Človek nachytá základy herectva už len tým, že sleduje televíziu (v lepšom prípade aj po*no). Ženy by sa nemali báť využiť svoj herecký talent (keď nie inde, tak aspoň v se*e).. Vôbec tým nemyslím vymýšľanie erotických scénok a scenárov s opravárom potrubia, poštárom alebo objednávkou pizze. Ide proste o to, aby ste pri orálnom se*e dávali jasne najavo, že v tomto momente by ste nič na svete nerobili radšej. To znamená – úsmev, zvodný hriešny pohľad, plynulé pohyby, práca s rukami, prstami a nechtami a zvuky – tvárte sa a vydávajte zvuky, akoby ste si práve vychutnávali tú najväčšiu delikatesu (to platí aj pre mužov)! Niekde som čítal, že najlepšie je skúsiť sa vžiť do pocitov partnera a predstaviť si, že robíte dobre sám sebe. Zo svojej skúsenosti viem, že táto rada nikdy nesklame. Keď nič iné, tak vás to donúti pýtať sa na to, čo sa vášmu partnerovi v posteli naozaj páči.

Bonus – vyvrcholenie

No a na záver všetkého – vyvrcholenie. Ak chcete byť najlepšia, spomeňte si na začiatok článku – buďte ako Samantha. Užite si naše vyvrcholenie, ako keby bolo vaše vlastné. Na tvár, na prsia, do pusy!!! Ak vám to nejde dolu hrdlom môžete to napr. chlípne pustiť pomaly na svoje prsia a rozotrieť… buďte kreatívne, vieme že to viete. Ale pamätajte, že ničím nás nedostanete tak, ako tým, že všetko spapáte s úsmevom a s chuťou do – poslednej kvapky.

Odkaz pre ženy:

Drahé ženy, trénujte a ovládnite tieto techniky. Naučte sa ich kombinovať a stanete sa nenahraditeľnými se*uálnymi Bohyňami! Ale aby ste nenadávali – nevravíme, že to máte dať hocikomu a hocikedy na počkanie. Keď už ale s niekým chodíte a venujete mu svoj čas a pozornosť, prečo by ste mu nemohli venovať aj poriadnu dávku rozkoše? A vy chlapi, keď nájdete priateľku, ktorá si dá tú námahu a dá do vášho potešenia úplne všetko, čo v sebe má, nesprávajte sa ako sebeckí hajzli a doprajte jej taktiež svoje maximum ;).

Ak súhlasíte, SHAREujte, prosím, túto výzvu všade, kde ju môžu naše ženy vidieť  🙂