Kim Kardashian sa preslávila mnohými vecami a jednou z nich je aj jej domáce péčko, ktoré je dodnes jedným z najsledovanejších videí pre dospelých vôbec. Vedeli ste však, že slávna Kimbo nafotila aj nahé akty pre Playboy Plus? 



Kim Kardashian je jednou z najznámejších celebrít súčasnosti a po svete behajú tisíce dievčat a žien, ktoré túžia byť ako ona. Bruneta si ku sláve pomohla rodinnou reality šou Keeping Up with the Kardashians, ale tiež vyššie spomínaným domácim videom, na ktorom súloží so svojim vtedajším priateľom. Celá jej popularita začala dosahovať obrovských rozmerov zhruba v roku 2007, kedy vznikla spomínaná šou a aj to domáce video „uniklo“ na internet.

Veľký boom okolo slávnej Kimbo veľmi trefne predvídal nebohý Hugh Hefner a ten ju vtedy nahovoril, aby nafotila pre Playboy Plus nahý fotoset. Hoci teraz sa na Instagrame Kim odhaľuje jedna radosť, tieto nahé zábery pre nadstavbu Playboya sú dodnes (zatiaľ) jej jediným nahým fotosetom. Ak ste fanúšikom Kim Kardashian, určite si ho nenechajte ujsť!

Nahú Kim Kardashian pre Playboy nájdete – TU

Nahú Kim Kardashian pre Playboy nájdete – TU

Nahú Kim Kardashian pre Playboy nájdete – TU

Foto: Instagram/Kimkardashian, YouTube