Existujú iba dva typy ľudí – tí, čo sledujú péčko a nemajú problém si to priznať, a tí, ktorí ho tiež sledujú, ale zatĺkajú. Na sledovaní filmov pre dospelých nevidíme nič zlé, pokiaľ ich teda nesledujete 24/7 a viete rozlišovať medzi nimi a realitou.Z péčka sa môžete veľa naučiť a môže vám dať viac ako kdejaká s*xuálna výchova. Avšak nie všetko, čo vidíte vo filmoch tohto charakteru, je rozumné praktizovať aj vo vašej spálni. Je potrebné si uvedomiť, že film nie je realita a tieto dve veci sa značne odlišujú. Zatiaľ čo péčkové herečky sú vopred oboznámené so scenárom a so všetkým (za istý honorár) súhlasia, vašej polovičke môžu byť niektoré praktiky proti srsti.

Na sociálnej sieti Reddit sa v jednej z diskusii ženy podelili o svoje najhoršie zážitky, ktoré im na základe sledovania péčka pripravili ich partneri. „Chytil ma pri fajke za temeno hlavy a silou ju tlačil dole. Sorry, ale nie som hltač mečov, pravdupovediac, mám dávivý reflex,“ rozhorčila sa jedna z diskutujúcich.

„Jeden idiot, s ktorým som to robila, z ničoho nič vymenil dierky. Urobil to bez varovania a ani zďaleka jemne a pomaly. Moment, kedy som si užívala skvelý s*x, sa v okamihu zmenil na chvíle, kedy som v kúpeľni plakala s bolestivo zraneným zadkom. Za dverami sa ospravedlňoval, že je neskúsený a vraj to videl v péčku. Celé mesiace som z toho mala traumu,“ napísala ďalšia nešťastníčka.

Podobných správ o „náhodnej výmene dierok“ bolo vo vlákne najviac. Taktiež sa často spomínali pľuvance, agresívne chovanie či hra s prsiami ako s antistresovou loptičkou. „P*rno môže byť problematické, ak ho použijete ako návod na s*x alebo predpokladáte, že je odrazom skutočného života. To však neznamená, že p*rno je vo svojej podstate zlé, pretože môže byť súčasťou zdravého s*xuálneho života. Napríklad, nie je nič zlé na tom, ak ho využijete ako nástroj na sprostredkovanie svojej fantázie alebo na hľadanie nejakej s*xuálnej novosti. Len majte na pamäti, že to, čo sledujete, nie je reálny model pre s*x alebo ľudské telo,“ prezradil Justin Lehmiller, vedecký pracovník Kinseyho inštitútu.

Potvrdené a podčiarknuté aj samotným odborníkom – nikdy vo vašej spálni nepraktizujte nič, o čom by ste sa s vašou partnerkou vopred nerozprávali a na čo ste nedostali povolenie.

Zdroj: Menshealth.com | Foto: Instagram.com/miakhalifa, Pixabay.com