Zlatokopky sme vynechali, lebo u nich je jasné, že im nejde ani tak o to, čím sa chlap živí, ako o to, koľko zarába. Pýtali sme sa bežných slovenských žien rôzneho veku. Lebo povedzme si na rovinu – existujú mužské povolania, ktoré príslušníčky nežného pohlavia doslova fascinujú. Niektoré sú vysadené na mužov v uniformách, iné obdivujú lekárov v bielych plášťoch, ďalšie snívajú o vzťahu so známym mužom zo šoubiznisu. Chcete vedieť, ktoré mužské povolania bodujú u žien najviac? Možno budete prekvapený!

Jana, 45

Nikdy ma nepriťahovali muži kvôli tomu, aké mali zamestnanie, ale spomínam si na jedného mäsiara, ktorý ma fakt bral. Bol to chlap ako hora a ja som nemohla odtrhnúť pohľad od jeho zarastených rúk, keď sekal mäso. Bolo to už dávno, ale dodnes si naňho občas spomeniem.

Dita, 19

Neexistuje mužské povolanie, ktoré by ma nejako zvlášť vzrušovalo. Ale existujú muži, ktorí ma dosť odpudzujú. To sú tí, čo nosia do práce obleky. A je jedno, či sú to nejakí díleri, politici alebo kancelárske krysy. Neviem prečo, ale pôsobia na mňa škrobene a nedôveryhodne.

Zuzana, 32

Fascinujú ma záchranári, lebo toto sú podľa mňa skutoční chlapi. Keď ich vidím v telke v akcii, som na nich normálne hrdá, hoci ich osobne nepoznám. Keby som sa zoznámila s mužom a bol by to záchranár, určite by u mňa poriadne zabodoval.

Adriana, 26

Možno to vyznie smiešne, ale obdivujem remeselníkov. Prečo? Lebo sú to chlapi na správnom mieste a bez nich by v našom živote asi ťažko niečo fungovalo. Imponujú mi muži, ktorí sa dokážu uživiť svojou poctivou robotou. A mnohí vyzerajú na zožratie aj v špinavých montérkach.

Klaudia, 28

Páčia sa mi muži v uniformách. Na jednej strane z nich mám rešpekt, na strane druhej ma priťahujú. Samozrejme, nie všetci, iba tí mladí a pekne urastení.

Petra, 36

Ako dieťa som veľa času strávila v nemocnici, tak asi preto sa mi páčia lekári. Keďže som zdravotná sestra, v práci si prídem na svoje. Teda, aby sme si rozumeli, nebalím každého chlapa v bielom plášti, jedného už doma mám. Len sa mi skrátka páčia pekní lekári. Niečo z nich vyžaruje.

Jarka, 22

Obdivujem mladých dravých podnikateľov. Robia svoj biznis, dobre zarábajú, väčšinou aj dobre vyzerajú, vozia sa na super autách. Určite sa pri nich žiadna žena nemá zle.

Foto: Pixabay.com