Internet si v dnešnej dobe mýlia ľudia s anonymným miestom, kde môžu napísať čokoľvek a komukoľvek bez toho, aby to malo v budúcnosti nejaké následky. To však platilo možno pred desiatimi rokmi, no dnes je už realita iná. Nedávno sa o tom na vlastnej koži presvedčila i študentka, ktorá kvôli svojej hlúposti a drsným slovám prišla o vysnívanú prácu v NASA!

Všetko sa začalo jediným statusom na Twitteri, kde sa mladá slečna vystupujúca pod pseudonymom NaomiH_official pochválila správou o novej práci pre Národný úrad pre letectvo a vesmír, skrátene NASA. Použila však pri tom hrubý výraz, na čo ju upozornil Homer Hickam, bývalý inžinier spomínanej vesmírnej agentúry, ktorý sa podieľal na návrhoch kozmických lodí a výcviku astronautov.

Dievča však následne ešte pritvrdilo a historickej ,,celebrite” NASA adresovala oveľa agresívnejší text, v ktorom opäť zdôraznila, kde začína pracovať. ,,A ja som členom Národnej vesmírnej rady, ktorá na NASA dohliada”, znela Hickamova odpoveď. Podľa dostupných informácií bola ,,Naomi” následne z náborového programu NASA vyradená.

Zdroj: Ladbible | Foto: Twitter, YouTube