Takzvané jednorázovky sú v dnešnom svete čoraz častejšia záležitosť. Ľudia sa neradi viažu, a preto vyhľadávajú chvíľkové potešenie s niekým, koho viac neuvidia. Avšak každá takáto skúsenosť môže so sebou priniesť i nepríjemnosti. Príbeh mladého dievčaťa, ktorý zverejnilo na internete, môže byť varovaním pre nás všetkých. Nikdy neviete, na koho natrafíte.

Užívateľka sociálnej siete Twitter pod pseudonymom Jacqueline pridala nechutný opis toho, čo sa jej prihodilo v spojitosti so se*om na jednu noc.

,,Raz večer som si vyšla na rande s mužom, ktorého som spoznala len tak cez Tinder. Rande prebiehalo výborne a skončilo to, ako som očakávala – v posteli. V zápale vzrušenia som mu nebránila v tom, aby sa mi vystriekal na tvár a na prsia, no bola to chyba. Na ďalší deň moju pozornosť zaujali divné vyrážky, ktoré sa mi v oblasti tváre a dekoltu vyhodili. Navštívila som preto lekára, ktorý ma odporučil k dermatológovi, pretože nešlo o žiadnu pohlavne prenosnú chorobu. Kožný doktor ma však svojou odpoveďou totálne odrovnal. Vyrážky podľa jeho slov spôsobili drobné parazity, ktoré sa mi dostali pod kožu. Údajne existujú len dve možnosti, ako sa muž môže niečím podobným nakaziť. A teraz dobre čítajte, prichádza najnechutnejšia časť. Buď se*om so zvieratami alebo mŕtvolami. Celá vydesená a znechutená som ho ihneď chcela kontaktovať prostredníctvom jeho internetového profilu na Facebooku, ktorý mi nechal. Hádajte, kde pracuje. V márnici!“

Zdroj: Unilad | Foto: Unilad, Giphy, Twitter