Magazín Loaded zverejnil top desiatku notoricky najznámejších osobností svetového po*nopriemyslu. Keďže sledovanie filmov pre dospelých je prevažne doménou mužov, v najznámejšej desiatke sa pri ôsmich ženách objavili len dvaja chlapi.Kim Kardashian

Nie ste sám, kto je hneď z prvého mena v šoku. Jedno jediné uniknuté video katapultovalo Kim Kardashian medzi desiatku najznámejších po*nohviezd na svete. Video pochádza z roku 2007 a nájdete ho na Manforum.sk.

Janine

K celosvetovej sláve jej okrem dobre odvedenej práce pred kamerou pomohlo aj to, keď sa objavila na obale albumu Enema of the State od legendárnych Blink 182. Zahrala si aj v ich klipe What’s My Age Again, avšak potom sa vrátila späť do po*nopriemyslu. Dnes je z nej potetovaná MILF-ka!

Lisa Ann

Populárna prsnatá MILF-ka už niekoľko rokov nechýba v takmer žiadnom rebríčku najvyhľadávanejších po*noherečiek, a tak jednoznačne patrí medzi legendy tohto filmového odvetvia. V súčasnosti už Lisa Ann filmy netočí, ale hľadá nové talenty a režíruje.

Ron Jeremy

Dnes už pupkatý pán je mužskou legendou po*nopriemyslu. Zahral si vo viac než dvoch tisíckach filmov a to ho vynieslo aj do Guinnessovej knihy rekordov ako najčastejšie obsadzovaného herca vo filmoch pre dospelých. Za zmienku stojí, že Ron po*nofilmy stále natáča.

Stoya

Intelektuálna po*ohviezda, ktorú americký časopis Village Voice svojho času vyhlásil za popovú hviezdu po*nopriemyslu. Preslávila sa tiež vzťahom so svojráznym spevákom Marilynom Mansonom.

TOP 10 najznámejších a najvplyvnejších osobností svetového po*na nájdete na Manforum.sk >>> TU

Cover foto: Depositphotos.com