Niektoré ženy sa tvária ako nežné kvetinky, no potom sa s nimi vyspíte a zistíte, že sú ešte väčšie divošky ako vy. Iné sa s vami milujú nežne a na prasačinky ani nepomyslia… Či už patria do jednej alebo druhej kategórie, po týchto troch veciach túži takmer každá žena, aj keď to nikdy neprezradí!Prst do zadočku

Ak ste jej to už niekedy chceli urobiť cez „zadné vrátka“, no ona sa bála, nebola z tejto myšlienky nadšená alebo jednoducho na to nie je, v poriadku. Čudovali by ste sa však, koľko žien miluje, ak im TAM počas milovania strčíte prst. V tejto oblasti je totiž veľmi veľa nervových zakončení, ktoré ich doslova dostanú do varu.

Dirty talk

Rozprávanie počas milovania je väčšinou fail, no ak si oslovíte takzvaný dirty talk, môže to byť poriadna zábava. Nikto nehovorí, že máte svojej polovičke škaredo nadávať, no povedať jej, ako ju dáte poriadne dole, či že je riadne vlhká, to už je celkom iná káva…  A mnohé zo žien to majú fakt rady, aj keď vám to nikdy nepovedia.

Výprask

Možno nemá doma bičík, no ak jej pri tom jemne šľahnete po zadku, nepovie nie. Vášeň, chémia a aj menší výprask dokážu totiž milovanie poriadne naštartovať. Ak vám už niekedy zaryla nechty do chrbta alebo vás hryzla na krku, určite jej nebude vadiť aj takéto vyplieskanie!

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pexels.com